Kolejne brytyjskie kluby wybrały TicketCo. Wycombe Wanderers i Macclesfield Town zmieniają swój system biletowy.

by | Aug 8, 2019

Kluby Wycombe Wanderers i Macclesfield Town nawiązują partnerstwo z TicketCo, aby usprawnić sprzedaż biletów.

Kluby Wycombe Wanderers z League One i Macclesfield Town z League Two połączyły siły z TicketCo. Platforma od czasu wejścia na brytyjski rynek w zeszłym roku nieustannie się rozwija, a kluby z Wycombe i Macclesfield są pierwszymi w Anglii, które zdecydowały się na współpracę. Kluby te dołączą do grupy brytyjskich klubów piłkarskich TicketCo obok Kilmarnock, Eastleigh, Solihull Moors, Oxford City i AFC Telford United.

David Kenny, Country Manager TicketCo w Wielkiej Brytanii powiedział: “Jest to istotne wydarzenie w naszej podróży po świecie brytyjskiej piłki nożnej i liczymy na dalszy wzrost w tej branży. Jesteśmy dumni ze współpracy z rewelacyjnymi klubami i z pomocy w ulepszeniu ich platform sprzedaży biletów.”

„Każdy klub, z którym nawiązaliśmy partnerstwo entuzjastycznie podchodzi do zaangażowania kibiców i dostarczenia im prawdziwie postępowego rozwiązania w zakresie sprzedaży biletów. Mamy nadzieję na kontynuację bliskiej współpracy z naszymi klubami i wykorzystanie technologii bezgotówkowej aby jeszcze bardziej zwiększyć satysfakcję kibiców” – powiedział David Kenny.

David Kenny, TicketCo UK Country Manager, said: “This is a significant development in our UK football journey, and we look forward to continuing to grow in the industry. We are proud to be working with some fantastic clubs and helping them improve their ticketing platforms. 

“Every club we have partnered with is passionate about fan engagement and providing a progressive ticketing solution. We are looking forward to continuing to work closely with our clubs and using our cashless technology to improve the fans’ experience.”

TicketCo’s technology is designed to make event payments quick and easy for both clubs and supporters, thanks to its pioneering technology. The platform’s technology is compatible with Android and iOS devices and enables organisers to promote offers on food, drink and merchandise in advance of events. The TicketCo mobile technology can send QR codes to supporter’s smartphones which are then scanned at turnstiles to gain entry on match-day.

Technologia TicketCo została zaprojektowana, aby płatności za wydarzenia były szybkie i łatwe zarówno dla klubów, jak i kibiców. Pionierska technologia platformy jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Android i iOS oraz umożliwia organizatorom promowanie ofert na jedzenie, napoje i towary przed wydarzeniami. Dzięki technologii mobilnej TicketCo można wysyłać kody QR na smartfony kibiców, które następnie są skanowane przy stadionowych kołowrotkach.

Mark Palmer, Dyrektor Klubu Wycombe Wanderers, powiedział: „To wspaniały krok naprzód w naszej strategii poprawy wrażeń kibiców i komercyjnych źródeł przychodów. Platforma TicketCo jest fantastyczna i sprawia, że kupowanie biletów przez Internet, smartfona, stronę internetową klubu i Facebooka jest naprawdę proste i intuicyjne. Umożliwi nam to zapewnienie naszym kibicom lepszej obsługi i pomoże nam rozwinąć nasz klub”.

James Beckett, Kierownik Handlowy Macclesfield Town powiedział: „Gruntownie zbadaliśmy rynek i odkryliśmy, że platforma TicketCo jest bardzo prosta w obsłudze. Wierzymy, że sprawi ona, iż nasze bilety będą łatwiej dostępne poprzez wiele kanałów. Platforma pomoże nam również sprawić, by nasze systemy sprostały przyszłym wymaganiom i zagwarantować, że jesteśmy przygotowani na trwającą przemianę w kierunku społeczeństwa bezgotówkowego. Jesteśmy dumni, że jako pierwszy klub League Two nawiązaliśmy partnerstwo z TicketCo”.